Drodzy Rodzice!

Od 25 maja 2020 r. zostaje wznowiona praca w Przedszkolu nr 5 – Integracyjnym w Nysie.

Proszę o zapoznanie się z podstawowymi zarządzeniami wynikającymi z wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz podyktowane warunkami lokalowymi i sanitarnymi naszej placówki.

Chcąc zgłosić dziecko, aby korzystało z usług Przedszkola Nr 5 – Integracyjnego w Nysie  w czasie epidemii COVID-19 należy zapoznać się z Zarządzeniem nr 264/2020 Burmistrza Nysy oraz z niżej wymienionymi wszystkimi procedurami jakie będą obowiązywały, w tym załącznikami do nich.

• Zarządzenie Burmistrza z 8 maja 2020

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

• Zarządzenie Burmistrza  z 28 maja 2020

• Zarządzenie Dyrektora

Procedury:

8. Procedura organizacji zajęć rewalidacyjnych, rewalidacyjno-wychowawczych i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.